Facemask TATTOO blue

Chtěli jsme v téhle pochmurné době udělat něco trochu jiného. Dlouho jsem ladili jak na to a tohle z toho vzniklo. 

Dvouvrstvá rouška vyrobená ze 100% BIO bavlny se stylovým celopotiskem na přední straně. Použité barvy jsou certifikované jako zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí. 

Zavazování roušky je děláno za hlavu, aby bylo příjemnější je nosit a je použita opět 100% bavlna která pruží a je příjemná.

Roušky šijou lidé kteří zůstali doma bez práce a platíme jim za ně, aby si aspon něco mohli vydělat. 

Za každou prodanou roušku věnujeme další roušku tam kde jich je potřeba a to formou bud bavlněné roušky, nebo jednorázových roušek kterých je v nemocnicích stále nedostatek a nám se je skoro zázrakem podařilo sehnat. 

ANO rouška něco stojí, ale i my musíme zaplatiti za materiál a potisk, švadlenám za sešití a za roušky které půjdou potřebným. 

Takže pokud chceš nákupem podpoř nás a několik lidí, nebo to prostě nekupuj :-)

JAK O ROUŠKU PEČOVAT ČTI DOLE!

 

 

odeslání 4 - 6 dnů
Značka: NANDEJ
199 Kč
Kategorie: ROUŠKY
Rouška TATTOO girl
Novinka

PÉČE O ROUŠKU: 

Jelikož je potisk realizován na bavlnu ( chtěli jsem prostě přírodní matríál a ne polyester) může být potisk náchylnější a proto je potřeba dodržovat pár věcí. 

Roušku v pohodě můžete vyvařovat, můžete ji žehlit a prát v ruce. Obecně praní v pračce moc nedoporučujeme, ale když budete chtít tak maximálně na 40°

bez aviváže a bělidel. Muže se ale stát že po několika vyprání nebudou barvy tak sité. To ale neubírá na funkčnosti roušky.