NANDEJ NG4 - White/Gold

Sluneční brýle NANDEJ NG4 - White / Gold -  bílý transparentní rám v kombinaci se zlatým zrcadlovým POLARIZAČNÍM sklem a nožičkami ze světlejšího TŘEŠŇOVÉHO dřeva  je naprosto perfektní!

Na nožičkách najdeš gravírované logo NANDEJ. Na vnitřní straně, pak je jasné poslání naší značky!

 Samozřejmostí jsou nerezové panty s pružícím kloubem a stejně tak ochranný obal na brýle vyrobený z microplyše, aby si měl brýle v bezpečí proti poškrábání.

Naprosto dokonale sedí a nesklouzávají z hlavy!

Takže pokud se chceš trochu odlišit tak neváhej a NANDEJ. Za nás nejluxusnější model!!

- Technologie -

Rozměry: Šířka: 14.3cm, Výška: 4.6cm, Délka nožiček: 14cm

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: NANDEJ
750 Kč
Kategorie: Sluneční brýle
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
NANDEJ NG4 - White/Gold
Vyprodáno

 VÝHODY POLARIZAČNÍCH SKEL

Pokud rádi chodíte po horách a koukáte po okolí, nebo jen prostě koukáte po ženských (nebo chlapech) u vody, či v centru města a slunečné dny vám nedovolují vychutnat si ten správný pohled. Pak i pro vás jsou  polarizační sluneční brýle nepostradatelné. Jejich polarizační filtr umožní krásnější a ostřejší výhled. Neznamená to, že  najednou budeme všichni krásný, ale aspoň to dokážeme rozpoznat!!

Stejně tak, je to i při řízení vozidla, když svítí slunce. Mnohdy nemáte potřebný výhled na silnici, protože jste oslněni slunečním zářením. Pokud použijete s polarizačním sklem, odlesky se rapidně zmírní a vaše jízda bude daleko bezpečnější. Nic nebude bránit vašemu jasnému výhledu. U polarizačních brýlí jistě oceníte i další výhody. Zlepší vnímavost barev, ostrost barev a únava očí bude minulostí.