Technologie - SLUNEČNÍ BRÝLE

 

   

POLARIZOVANÁ SKLA:

Všechny naše skla mají polarizační filtr.

VÝHODY POLARIZAČNÍCH SKEL

Pokud rádi chodíte po horách a koukáte po okolí, nebo jen prostě koukáte  po ženských (nebo chlapech) u vody, či v centru města a slunečné dny vám nedovolují vychutnat si ten správný pohled. Pak i pro vás jsou  polarizační sluneční brýle nepostradatelné. Jejich polarizační filtr umožní krásnější a ostřejší výhled. Neznámená to že  najednou budeme všichni krásný, ale aspoň to dokážeme rozpoznat! :-)

Stejně tak je to i při řízení vozidla, když svítí slunce. Mnohdy nemáte potřebný výhled na silnici, protože jste oslněni slunečním zářením. Pokud použijete s polarizačním sklem, odlesky se zmírní a vaše jízda bude daleko bezpečnější. Nic nebude bránit vašemu jasnému výhledu. U polarizačních brýlí jistě oceníte i další výhody. Zlepší vnímavost barev, ostrost barev a únava očí bude minulostí.

     1200px-olarizer

 

 

 

 

NOŽIČKY Z PRAVÉHO DŘEVA:

 

EBENOVÉ DŘEVO je nejtvrdší a zaroveň nejlehčí ze všech.

Pevnost tohoto dřeva je mimořádně vysoká a je odolný vůči otřesům

 

TŘEŠNOVÉ DŘEVO je tmavší červenohnědé barvy, s úzkými hnědými dřeňovými skvrnami a malými kapsičkami.Není zrovna nejlevnější a tak se s ním jen velmi zřídka setkáte v masivní podobě. Pro svoji l červenohnědou barvu je ale velmi často využíváno na výrobu drobných uměleckých předmětů. Dřevo třešní lze označit za tvrdé, pevné a pružné

 

 

 

 

 

 

IMG_0106

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení