Technologie - SLUNEČNÍ BRÝLE

 

   

POLARIZOVANÁ SKLA:

Všechny naše skla mají polarizační filtr.

VÝHODY POLARIZAČNÍCH SKEL

Pokud rádi chodíte po horách a koukáte po okolí, nebo jen prostě koukáte  po ženských (nebo chlapech) u vody, či v centru města a slunečné dny vám nedovolují vychutnat si ten správný pohled. Pak i pro vás jsou  polarizační sluneční brýle nepostradatelné. Jejich polarizační filtr umožní krásnější a ostřejší výhled. Neznámená to že  najednou budeme všichni krásný, ale aspoň to dokážeme rozpoznat! :-)

Stejně tak je to i při řízení vozidla, když svítí slunce. Mnohdy nemáte potřebný výhled na silnici, protože jste oslněni slunečním zářením. Pokud použijete s polarizačním sklem, odlesky se zmírní a vaše jízda bude daleko bezpečnější. Nic nebude bránit vašemu jasnému výhledu. U polarizačních brýlí jistě oceníte i další výhody. Zlepší vnímavost barev, ostrost barev a únava očí bude minulostí.

     1200px-olarizer

 

 

 

 

NOŽIČKY Z PRAVÉHO DŘEVA:

 

EBENOVÉ DŘEVO je nejtvrdší a zaroveň nejlehčí ze všech.

Pevnost tohoto dřeva je mimořádně vysoká a je odolný vůči otřesům

 

TŘEŠNOVÉ DŘEVO je tmavší červenohnědé barvy, s úzkými hnědými dřeňovými skvrnami a malými kapsičkami.Není zrovna nejlevnější a tak se s ním jen velmi zřídka setkáte v masivní podobě. Pro svoji l červenohnědou barvu je ale velmi často využíváno na výrobu drobných uměleckých předmětů. Dřevo třešní lze označit za tvrdé, pevné a pružné

 

 

 

 

 

 

IMG_0106